Míšina čokoláda mliečna 50% Madagaskar 50g

Kód: 9922
Tip
Neohodnotené
€4,67 / ks €4,06 bez DPH €9,34 / 100 g
Momentálně nedostupné

Výnimočná mliečna čokoláda s vysokým obsahom kakaa (50 %) z výberových organických kakaových bôbov z Madagaskaru. Je veľmi jemná s intenzívnou čokoládovou chuťou. Pre kakaové bôby z Madagaskaru je typická bohatá ovocná chuť (môžete v nich cítiť jahody alebo iné červené ovocie).

Táto čokoláda získala ocenenie na všetkých prestížnych európskych čokoládových súťažiach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mliečna čokoláda s vysokým podielom kakaa (50% vs bežných 25%), sladená trstinovým cukrom. Svojou jemnou, ale bohatú a intenzívnou chuťou si získala poroty na prestížnych čokoládových súťažiach:

Zlatá medaila
International Chocolate Awards 2019
Bronzová medaila
Academy of Chocolate Awards 2019
1 hviezda
Great Taste Awards 2019
IC gold 2019 AC bronze 2019 Great taste 1 2019 lokalni vyrobekbez lepkubez palmoveho oleje

 

Originálnym obalom to nekončí. Míšiny čokolády majú tiež svoju originálnu formu. Na vás tak čakajú dvaja z jedinečných motívov.

 

O MÍŠINEJ ČOKOLÁDE

Míšina čokoláda je vyrábaná od bôbu po tabuľku v Česku. Z výberových kakaových bôbov, vždy z 1 oblasti. Cez 30 ocenení z prestížnych medzinárodných súťaží.


Míšina čokoláda - Míša Dohnálková - kopie
   kto je to tá Míša?
 V roku 2015 sa čokoládová nadšenkyne Míša Dohnálková pustila do "domácej" výroby kvalitnej čokolády. Od piky, z kakaových bôbov. Ladila a ladila a o 2 roky neskôr skúsila poslať jednu vzorku do prestížnej súťaže Academy of Chocolate Awards. A hneď zabodovala! O rok neskôr poslala do rovnakej súťaže sedem tabuliek. A medailu získalo všetkých 7. Tmavá čokoláda Vietnam 70% získala dokonca svetové zlato, a to ako prvá česká čokoláda. V súťaži sa posudzovalo 1200 čokoládových výrobkov zo 45 krajín sveta.

   kvalita na prvom mieste - Míša používa iba nealkalizované výberové kakaové bôby, trstinový cukor a kakaové maslo. V mliečne čokoláde je navyše ešte plnotučné mlieko. Výroba jednej tabuľky trvá aj týždeň, ale výsledok stojí za to!
 
   všetky čokolády single origin & nbsp; - Míša chce čokoládovým nadšencom priblížiť autentickú chuť daného regiónu. Preto kakaové bôby nemieša a vždy používa pre danú tabuľku bôby z iba z jednej oblasti.
 
 
 
  

Zloženie: kakaové bôby, kakaové maslo, sušené mlieko, trstinový cukor
Obsah kakaovej sušiny najmenej 50 %
Hmotnosť: 50g
Skladujte v suchu a chlade.
Rozmer tabuľky:
Vyrobené v ČR.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čokoláda
Hmotnosť: 0.05 kg
Krajina pôvodu: česká čokoláda
Špeciálne: bez lepku, bez palmového oleja
Typ: ocenené čokolády, luxusná čokoláda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: