Míšina čokoláda mliečna 60% Vietnam 50g

Kód: 9923
Tip
Neohodnotené
€4,67 / ks €4,06 bez DPH €9,34 / 100 g
Momentálně nedostupné

Intenzivní mliečna čokoláda s vysokým obsahem kakaa (60 %) z výběrových kakaových bobů z Vietnamu. Je takovým mezistupněm mezi mléčnou a tmavou čokoládou, v angličtině se jí říká dark milk chocolate. Pro kakaové bôby z Vietnamu je typická chuť po citrusech a skořici.

Tato čokoláda získala v roce 2019 stříbrnou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. Ve stejném roce získala i dvě hvězdy na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.

Detailné informácie

Podrobný popis

mliečna čokoláda s vysokým podílem kakaa (60 % vs běžných 25 %), slazená trstinovým cukorem. Svou jemnou, ale bohatou a intenzivní chutí si získala poroty na prestižních čokoládových soutěžích:

Stříbrná medaile
Academy of Chocolate Awards 2019
2 hvězdy
Great Taste Awards 2019
AC silver 2019 Great taste 2 2019

  lokalni vyrobekbez lepkubez palmoveho oleje

 

Originálnym obalom to nekončí. Míšiny čokolády majú tiež svoju originálnu formu. Na vás tak čakajú dvaja z jedinečných motívov.

 

O MÍŠINEJ ČOKOLÁDE

Míšina čokoláda je vyrábaná od bôbu po tabuľku v Česku. Z výberových kakaových bôbov, vždy z 1 oblasti. Cez 30 ocenení z prestížnych medzinárodných súťaží.


Míšina čokoláda - Míša Dohnálková - kopie
   kto je to tá Míša?
 V roku 2015 sa čokoládová nadšenkyne Míša Dohnálková pustila do "domácej" výroby kvalitnej čokolády. Od piky, z kakaových bôbov. Ladila a ladila a o 2 roky neskôr skúsila poslať jednu vzorku do prestížnej súťaže Academy of Chocolate Awards. A hneď zabodovala! O rok neskôr poslala do rovnakej súťaže sedem tabuliek. A medailu získalo všetkých 7. Tmavá čokoláda Vietnam 70% získala dokonca svetové zlato, a to ako prvá česká čokoláda. V súťaži sa posudzovalo 1200 čokoládových výrobkov zo 45 krajín sveta.

   kvalita na prvom mieste - Míša používa iba nealkalizované výberové kakaové bôby, trstinový cukor a kakaové maslo. V mliečne čokoláde je navyše ešte plnotučné mlieko. Výroba jednej tabuľky trvá aj týždeň, ale výsledok stojí za to!
 
   všetky čokolády single origin & nbsp; - Míša chce čokoládovým nadšencom priblížiť autentickú chuť daného regiónu. Preto kakaové bôby nemieša a vždy používa pre danú tabuľku bôby z iba z jednej oblasti.
 
 
 
  

Zloženie: kakaové bôby, trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko 
Obsah kakaovej sušiny najmenej 60 %
Hmotnosť: 50g
Skladujte v suchu a chlade.
Rozmer tabuľky:
Vyrobené v ČR.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čokoláda
Hmotnosť: 0.05 kg
Krajina pôvodu: česká čokoláda
Špeciálne: bez lepku, bez palmového oleja
Typ: ocenené čokolády, luxusná čokoláda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: