Míšina čokoláda 70% Šalamúnove ostrovy 50g

Kód: 9929
Tip
Neohodnotené
€4,67 / ks €4,06 bez DPH €9,34 / 100 g
Skladem (3 ks)

Tmavá čokoláda so 70 % kakaa z výberových kakaových bôbov z ďalekých Šalamúnových ostrovov. Najdete v něj tóny olív, medu a tabaku . Toto je veľa iná čokoláda!

Aj vďaka tomu pozbierala hneď 3 medaily na medzinárodných súťažiach. Bronz na Academy of Chocolate Awards v Londýně 2019, striebro na International Chocolate Awards v Kodani 2019 a 2 hviezdy na Great Taste Awards 2020.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tmavá čokoláda z výberových kakaových bôbov z Šalamúnových ostrovov. Svojou bohatou zaujímavou chuťou zaujala hneď 3 poroty na medzinárodných gurmetských súťažiach: 

Strieborná medaila
International Chocolate Awards 2019
Bronzová medaila
Academy of Chocolate Awards 2019
2 hviezdy
Great Taste Awards 2020
IC silver 19 AC bronze 2019 Great taste 2 2020

 

 lokalni vyrobekbez lepkubez palmoveho oleje

 

O MÍŠINEJ ČOKOLÁDE

Míšina čokoláda je vyrábaná od bôbu po tabuľku v Česku. Z výberových kakaových bôbov, vždy z 1 oblasti. Cez 30 ocenení z prestížnych medzinárodných súťaží.


Míšina čokoláda - Míša Dohnálková - kopie
   kto je to tá Míša?
 V roku 2015 sa čokoládová nadšenkyne Míša Dohnálková pustila do "domácej" výroby kvalitnej čokolády. Od piky, z kakaových bôbov. Ladila a ladila a o 2 roky neskôr skúsila poslať jednu vzorku do prestížnej súťaže Academy of Chocolate Awards. A hneď zabodovala! O rok neskôr poslala do rovnakej súťaže sedem tabuliek. A medailu získalo všetkých 7. Tmavá čokoláda Vietnam 70% získala dokonca svetové zlato, a to ako prvá česká čokoláda. V súťaži sa posudzovalo 1200 čokoládových výrobkov zo 45 krajín sveta.

   kvalita na prvom mieste - Míša používa iba nealkalizované výberové kakaové bôby, trstinový cukor a kakaové maslo. V mliečne čokoláde je navyše ešte plnotučné mlieko. Výroba jednej tabuľky trvá aj týždeň, ale výsledok stojí za to!
 
   všetky čokolády single origin & nbsp; - Míša chce čokoládovým nadšencom priblížiť autentickú chuť daného regiónu. Preto kakaové bôby nemieša a vždy používa pre danú tabuľku bôby z iba z jednej oblasti.
 
 
 
  

Zloženie: kakaové bôby, trstinový cukor, kakaové maslo
Obsah kakaovej sušiny najmenej 70 %
Hmotnosť: 50g
Skladujte v suchu a chlade.
Rozmer tabuľky:
Vyrobené v ČR.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čokoláda
Hmotnosť: 0.05 kg
Krajina pôvodu: česká čokoláda
Špeciálne: bez lepku, bez palmového oleja, vegan
Typ: ocenené čokolády, luxusná čokoláda, single origin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: